Home Këshilla të ndryshme Ja si t'i eliminoni rrathët poshtë syve

Ja si t’i eliminoni rrathët poshtë syve

Ja si t'i eliminoni rrathët poshtë syveRrathët e zinj janë një problem shqetësues dhe ndoshta jeni munduar shpesh herë të gjeni një mënyrë për t’i larguar ato dhe nuk keni arritur dot, por ekziston një recetë natyrale që do ju ndihmojë për këtë.

Mjafton që ju të përzieni një gjysmë luge gjelle vaj ulliri me një gjysmë luge gjelle lëng limoni. Pijeni këtë lëng para se të hani mëngjes ose të pini kafe.

Përzierja e vajit të ullirit dhe lëngut të limonit ndihmon sistemin e tretjes dhe në mënyrë efektive shëron të gjitha problemet me stomakun.

Rezultatet e para mund të duken vetëm pas një muaji, por është e rëndësishme të filloni çdo mëngjes nga kjo përzierje.

TË TJERA

Rreziqet e fshehura të proteinës pudër

Mund të përmbaj sheqer, kalori dhe kimikate toksike. Të gjithë të pasionuarit pas palestrës në ndonjë pikë vendosën të kthehen drejtë proteinës pudër për rezultate më të mira dhe të shpejta në përmirësimin e shëndetit. Kjo pasi që proteina është esenciale për të formësuar dhe mbajtur në formë muskujt, për të forcuar eshtrat, për të rritur energjinë etj. Shumë të rritur nuk...