Ja trendi më i ri i flokëve ngjyrë pjeshke

2Flokët ngjyrë pjeshke dhe rozë janë një ndër trendet më të fundit të 2017-s.

Kjo ngjyrë ndryshe quhet “Blorange”, sepse është një miksim midis portokallisë dhe biondes. Kjo është ngjyrë e veçantë dhe afron me ngjyrën e koraleve.

Ky trend është përhapur në Instagram, por gjithsesi vajzat që e aplikojnë duhet të kenë shumë stil.

Më poshtë do të shihni disa prej vajzave që kanë eksploruar me këto ngjyra./Blitz.al/

Ja trendi më i ri i flokëve ngjyrë pjeshke