Jeni “dembele” dhe doni bark të sheshtë? Ja zgjidhja!

Jeni “dembele” dhe doni bark të sheshtë? Ja zgjidhja!Kjo është një recetë e fuqishme sa 100 ushtrime për barkun. Me këtë përzierje do të bëni një hap përpara drejt eliminimit të yndyrës në stomak.

Në kombinim me këtë recetë të mahnitshme duhet një mënyrë jetese e shëndetshme dhe konsumimi i ushqimit të shëndetshëm i cili do t’ju ndihmojë të humbisni disa centimetra në zonën e belit.
Përbërësit që ju nevojiten: 2 banane
500 ml qumësht bajame
2 lugë vaj kokosi
2 lugë kos
2 lugë mjaltë
Metoda e përgatitjes:
Vendosni të gjithë përbërësit në blender dhe i përzieni për disa minuta. E hidhni përzierjen në një gotë dhe konsumojeni. Rekomandohet të konsumohet ndërsa është e freskët. Shënim: Ju mund ta konsumoni këtë përzierje për mëngjes apo si një meze të lehtë.