Home Këshilla për Prindër Kate e ka stilin më të bukur të shtatzënisë

Kate e ka stilin më të bukur të shtatzënisë

Kate e ka stilin më të bukur të shtatzënisëKate Middelton është shpallur zonja me stilin më të mirë të shtatzënisë nga ‘Vanity Fair’.

Dukesha angleze, edhe pse shtatzënë, vazhdon të jetë në mesin e femrave me stilin më të mirë. Besoj se të gjithë pajtohemi që ajo vërtet e meriton këtë titull.

Ajo e ka zgjeruar stilin e saj prej lajmit të shtatzënisë, duke shtuar pallto të bukura dhe pantallona me motive të ndryshme, gjithnjë duke pasur kujdes që veshjet e saj të jenë të pranueshme për gjendjen e saj.

“Ajo që na pëlqen te Kate është pëlqimi i klasikes nga ana e saj”, tha një përfaqësues i ‘Vanity Fair’-it. “Ajo ka një thjeshtësi dhe një funksionalitet në rrobat e saj, gjë që i bën edhe më të bukura. Kate vazhdon të mbetet një ikonë stili”.

KËSHILLA TË NGJASHME

TË TJERA

Temperaturat e larta dhe uji i nxehtë po i mbysin peshqit

Alaska ka qenë e përfshirë nga një valë e të nxehtit gjatë kësaj vere dhe kjo ka bërë që një numër i lartë salmonësh të mos e përballojnë dhe të ngordhin. Shkencëtarët kanë vërejtur se disa lloje salmonësh janë zhdukur pas një ekspedite përgjatë lumit Koyokuk të Alaskës, pasi vendasit njoftuan se një numër i lartë salmonësh kishin dalë në...