Home Këshilla të ndryshme Ky është beli më i hollë që mund ta shihni: A e...

Ky është beli më i hollë që mund ta shihni: A e konsideroni atraktive këtë modele?

Dhe e para që do ta shihni në të është beli i hollë i pabesueshëm i saj, transmeton telegrafi.

Në shikim të parë duket si kukull e gjallë. Në profil, pos që zbulon pasonin e saj për të bërë blerje, zbulon edhe se si duket ushqimi i saj.

Ndjekësit në këtë rrjet shoqëror i porosit që të kenë kujdes për atë se çfarë hanë, mirëpo të mos shmangin as ushqimin e pasur me kalori, siç është pica? Moda është pasioni i saj dhe ka stil interesant i cili do të dukej shumë më mirë nëse e përcjell pamja e saj natyrale.

Kështu e gjitha mbetet në hije të formave të theksuara, imazhit provokues dhe duket si bel i hollë artificial. Format e bukurisë femërore të cilat i promovon bukuroshja nga Moska po bëhen gjithnjë e më të përfaqësuara.

Dhe nuk ka numër të vogël të fansave. A jeni edhe ju në mesin e tyre?

 

KËSHILLA TË NGJASHME

TË TJERA

Femrat që kanë këto inde në gjoks rrezikohen nga kanceri

Si mund ta verifikoni a jeni të rrezikuara? Agjencia e ushqimit dhe e pijeve ka propozuat që gjatë kontrollit në mamograf të fokusohen në rrezikun nga kanceri i gjirit ndaj të cilit deri tani pothuajse askush nuk i ka kushtuar kujdes – a kemi dendësi të vogël apo të madhe të indeve në gji. Gjinjtë e forta me inde të dendura...