Home Modë & Estetikë Ky sezon aksesorët i preferon ngjyrë argjendi

Ky sezon aksesorët i preferon ngjyrë argjendi

Ky sezon aksesorët i preferon ngjyrë argjendiKëpucët, çantat, varëset, vathët, e gjithçka tjetër, që do t’ju shoqërojë gjatë jetës së natës këtë sezon veror, duhet të jenë ngjyrë argjendi.

Është kjo ngjyra që do ju bëjë të shkëlqeni dhe të bini në sy netëve verore, të gjata, shumë të gjata e mbi të gjitha shumë argëtuese.

Kudo që të jeni mos harroni që një element i argjendtë duhet t’ju shoqërojë patjetër. Do të jeni në modë, dhe do të dukeni bukur.

TË TJERA

Rreziqet e fshehura të proteinës pudër

Mund të përmbaj sheqer, kalori dhe kimikate toksike. Të gjithë të pasionuarit pas palestrës në ndonjë pikë vendosën të kthehen drejtë proteinës pudër për rezultate më të mira dhe të shpejta në përmirësimin e shëndetit. Kjo pasi që proteina është esenciale për të formësuar dhe mbajtur në formë muskujt, për të forcuar eshtrat, për të rritur energjinë etj. Shumë të rritur nuk...