Lëng trangulli, për të hequr barkun e fryrë

Lëng trangulli, për të hequr barkun e fryrëTë gjithë ata që janë lodhur duke shtrënguar barkun, që të mos ju duket sipër rrobave, ju mjafton të pinë nga një gotë lëng trangulli, para se të shkojnë në shtrat.

Këtë formë e kanë përdorur shumë njerëz, të cilët duan të heqin barkun pa tretman mjekësor apo intervenim kirurgjik, transmeton Telegrafi.

E tëra që duhet të keni, është:

▪ Një trangull
▪ Një tufë majdanoz
▪ Gjysmë luge gjelle xhenxhefil i integruar
▪ Gjysmë limoni
▪ Një e treta e gotës me ujë.

Të gjitha këto hidhini në përzierëse dhe vëni në gotë.

Pini për çdo natë, para se të bini në gjumë dhe do të shihni efektet natyrale, në rrafshimin e barkut.

KËSHILLA TË NGJASHME