Home Këshilla të ndryshme Mendoni dy herë para se t’i mbushni buzët, ja pasojat tronditëse!

Mendoni dy herë para se t’i mbushni buzët, ja pasojat tronditëse!

24 vjecja më pas ishte shtruar në spital për shkak se ai produkt I kishte ndikuar edhe në irritimin e syve.

Omalley thotë se është bërë pishman që ka tentuar t’a ndryshojë pamjen dhe tani don t’I rikthehet pamjes natyrale.

 

KËSHILLA TË NGJASHME

TË TJERA

Ja pse nuk duhet të hani banane me stomakun bosh

Shpesh në mëngjes që të mos dalim me stomakun bosh nga shtëpia, marrim një banane, që na tingëllon si opsioni i përsosur. Është e shëndetshme, ushqyese dhe do të japë energji, që për mëngjes është shumë e nevojshme. Mirëpo, sipas nutricionistëve, çuditërisht, banania është një nga ushqimet më të këqija për t’u konsumuar për vaktin e mëngjesit. Pavarësisht se përmbajnë kalium,...