Home Uncategorized Modele të thjeshta flokësh për verën

Modele të thjeshta flokësh për verën

Modele të thjeshta flokësh për verënMe rritjen e temperaturave dhe ardhjen e ditëve të nxehta mbajtja e flokëve është një problem më vete.

Kur ato janë të lëshuara ju krijojnë bezdi kështu që e vetmja zgjidhje mbetet kapja e tyre.

Këtë verë modelet për kapjen e flokëve janë të ndryshme dhe i përshtaten çdo rasti, shkruan Living. Këto modele të thjeshta për t’u realizuar do t’iu bëjnë të dukeni elegante, të ndjeheni mirë me veten, por mbi të gjitha do të shkëlqeni.

 

 

 

Modele të thjeshta flokësh për verën .01 Modele të thjeshta flokësh për verën .02

KËSHILLA TË NGJASHME

TË TJERA

Ja pse nuk duhet të hani banane me stomakun bosh

Shpesh në mëngjes që të mos dalim me stomakun bosh nga shtëpia, marrim një banane, që na tingëllon si opsioni i përsosur. Është e shëndetshme, ushqyese dhe do të japë energji, që për mëngjes është shumë e nevojshme. Mirëpo, sipas nutricionistëve, çuditërisht, banania është një nga ushqimet më të këqija për t’u konsumuar për vaktin e mëngjesit. Pavarësisht se përmbajnë kalium,...