Mollë dhe mjaltë për lëkurë të yndyrshme

Lekura e yndyrshme eshte vertet poblematike dhe e bezdisshme. Provoni kete maske me molle dhe mjalte dhe do te mbeteni te kenaqura.

1/2 molle, ndajeni ne copa te vogla, 1 luge gjelle mjalte

Perzieji ne mixer.

Aplikoje ne fytyre duke evituar pjesen e syve, mbajeni 10 min dhe shpelajeni fytyren me uje te vaket. Pasi ta thani mire, aplikoni kremin ose vajin qe perdorni (vaj bajame, etj).