Home Modë & Estetikë Në modë këpucet balerine

Në modë këpucet balerine

Në modë këpucet balerineUniversi femeror ndahet ne dy kategori te medha: femrat qe me taka “shetisin” neper shtepi dhe ato qe nuk mund te qendrojne mbi taka as 1 minut. Pas suksesit te vitit te kaluar vazhdon tendenca e balerinave ne te gjitha ngjyrat, modelet dhe materialet.

Nga Spanja po vjen nje brand tashme i njohur i corapeve ( shume i dashur edhe per vipat si: Kate Moss dhe Kylie Minogue) Pretty Ballerinas.

Eshte me te e vertet e pamundur ti rrezistosh ketij trendy, pasi ka modele ne infinit ashtu si dhe dizenjo apo shume ngjyra, kush i deshiron i kupton.

TË TJERA

Çfarë duhet të dini që të parandaloni sëmundjen e diabetit

Simptomat më klasike të diabetit janë lodhja, urinimi i shtuar, etja dhe uria e tepruar. Por ka edhe disa simptoma të tjera që mund të jenë shenja paralajmëruese, që janë më pak të dukshme. Periodontiti Periodontiti është një sëmundje e mishrave të dhëmbëve, që mund të shkaktojë lirimin ose rënien e tyre. Kjo sëmundje është dy deri në tre herë më e...