Home Këshilla të ndryshme Ngjyrat më të preferuara të flokëve për këtë verë

Ngjyrat më të preferuara të flokëve për këtë verë

Pasarelat e modës nuk tregojnë vetëm atë çfarë ju duhet që të veshni në një sezon të caktuar por tregojnë dhe bukurinë e trupit tuaj, linjat etj. Ngjyrat për sezonin veror 2014 do të jenë ato natyrale dhe që të japin një ndjesi pushimesh dhe relaksi. Po ashtu dhe për flokët do të mbizotërojnë ngjyrat e arta që bien lehtësisht ne sy në ambjentin ku ju jeni. Bjonde dhe kafe jane ngjyrat e këtij sezoni te cilat ju duhet ti kombinoni në harmoni dhe me fytyrën tuaj.

Dëshironi të ndryshoni lukun tuaj ? Shikoni galerinë :

floket 1 floket 2 floket 3 floket 4 floket 5 floket 6

TË TJERA

Rreziqet e fshehura të proteinës pudër

Mund të përmbaj sheqer, kalori dhe kimikate toksike. Të gjithë të pasionuarit pas palestrës në ndonjë pikë vendosën të kthehen drejtë proteinës pudër për rezultate më të mira dhe të shpejta në përmirësimin e shëndetit. Kjo pasi që proteina është esenciale për të formësuar dhe mbajtur në formë muskujt, për të forcuar eshtrat, për të rritur energjinë etj. Shumë të rritur nuk...