Home Modë & Estetikë Nicole Kidman dhe Rihanna me veshje të Jean Paul Gaultier

Nicole Kidman dhe Rihanna me veshje të Jean Paul Gaultier

Rihanna dhe Nicole Kidman për ndarjet e çmimeve të sivjetshme “Grammy”, zgjodhën të veshin fustane nga Jean Paul Gaultier nga koleksioni i tyre pranverë-verë 2011.

Për këtë vit në tapetat e kuq kërkohej tualete nga Jean Paul Gaultier Ai gjithmonë ka qenë i kërkuar t’i vesh yjet më të mëdha të Hollywood-it si në filmat, ashtu edhe për rastet e tyre speciale. Megjithatë, ky vit ishte i veçantë.

Rihanna dhe Nicole Kidman për ndarjet e çmimeve të sivjetshme “Grammy” zgjodhën të veshin fustane nga Jean Paul Gaultier nga koleksioni i tyre pranverë-verë 2011. Koleksioni i tij për “modë të lartë” me siguri është nga koleksionet më të mira që paraqitën tualete të mbrëmjes, shokante, njëkohësisht edhe të bukura për në tapetin e kuq.

Prandaj, me përfundimin e javës së modës në Nju Jork së shpejti do të dimë çfarë planifikohet të jetë trend për këtë vjeshtë, më mirë është që në kohë të njihemi me koleksionet pranverë-verë./mnogoo

KËSHILLA TË NGJASHME

TË TJERA

Ja pse nuk duhet të hani banane me stomakun bosh

Shpesh në mëngjes që të mos dalim me stomakun bosh nga shtëpia, marrim një banane, që na tingëllon si opsioni i përsosur. Është e shëndetshme, ushqyese dhe do të japë energji, që për mëngjes është shumë e nevojshme. Mirëpo, sipas nutricionistëve, çuditërisht, banania është një nga ushqimet më të këqija për t’u konsumuar për vaktin e mëngjesit. Pavarësisht se përmbajnë kalium,...