Home Modë & Estetikë Nje dekolte gjithemon e re

Nje dekolte gjithemon e re

Nje dekolte gjithemon e reFemrat jane gjithemone te parat ti dedikojne perkujdesje trupit te tyre, dhe me kalimin e viteve perqendrohen mbi te gjitha ne zonat me te dukshme.

Pikerisht per kete arsye pjesa me e madhe e produkteve qe gjenden ne tualitin tuaj thyhen nga produktet per fytyre, te cilat gjenden te shume llojshme.

Por duhet te beni kujdes pasi nje vend i rendesishem ku rrudhat preferojne te shfaqen eshte edhe qafa.

Dekoltoja, kur arrin moshen e 30 vjeceve, ka tendenc te shfaq shenjat e kohes. Ne fakt lekura, modifikohet ne cdo levizje dhe kapaciteti i saj elastik ulet.

Ekspertet keshillojne, ti kushtuni shume vemendje produkteve qe jane te pershtatshem per lekuren tuaj, duke pasur parasysh qe komponentet fondamental per kete trajtim jane, proteinat, peptidet, dhe polimeret.

Keto kombinime ndihmojne ne prodhimin e kolagjenit ne lekure, dhe jep elasticitet indit lekuror.

TË TJERA

Çfarë duhet të dini që të parandaloni sëmundjen e diabetit

Simptomat më klasike të diabetit janë lodhja, urinimi i shtuar, etja dhe uria e tepruar. Por ka edhe disa simptoma të tjera që mund të jenë shenja paralajmëruese, që janë më pak të dukshme. Periodontiti Periodontiti është një sëmundje e mishrave të dhëmbëve, që mund të shkaktojë lirimin ose rënien e tyre. Kjo sëmundje është dy deri në tre herë më e...