Home Modë & Estetikë Nuancat e buzëkuqve për këtë verë

Nuancat e buzëkuqve për këtë verë

Nuancat e buzëkuqve për këtë verëBuzëkuqi është ndër elementet më të rëndësishme të grimit.

Theksimi i mirë i buzëve mund të bëj mrekulli sa i përket imazhit tuaj dhe stina e verës është koha e përsosur për të eksperimentuar me pamje të “çmendura” dhe ngjyra të spikatura, transmeton Telegrafi.

Fuchsia, vjollca, e kuqja etj., janë vetëm disa nga mundësitë e ofruara!

TË TJERA

Rreziqet e fshehura të proteinës pudër

Mund të përmbaj sheqer, kalori dhe kimikate toksike. Të gjithë të pasionuarit pas palestrës në ndonjë pikë vendosën të kthehen drejtë proteinës pudër për rezultate më të mira dhe të shpejta në përmirësimin e shëndetit. Kjo pasi që proteina është esenciale për të formësuar dhe mbajtur në formë muskujt, për të forcuar eshtrat, për të rritur energjinë etj. Shumë të rritur nuk...