Home Këshilla të ndryshme Nusja 165 kilogram u martua nudo para 700 persona, ja arsyeja!

Nusja 165 kilogram u martua nudo para 700 persona, ja arsyeja!

Monique Penberthy nga Australia, kishte ëndërruar shumë për ditën e dasmës së saj, por një sëmundje ia shkatërroi planet. Madje ajo kishte caktuar, vendin dhe kishte gjetur një fustan të përshtatshëm për peshën e saj.

Por ajo u prek nga një virozë e rrallë dhe ra në koma. Shumë menduan se mund të vdiste dhe për këtë arsye kompania ku kishte porositur fustanin e shiti, transmeton shekulli.

Pasi kërkoi për disa javë një fustan dhe nuk e gjeti dot, nusja vendosi të shkonte nudo në ditën më të rëndësishme të jetës së saj. Por bashkëshorti i saj Rowan nuk e la në baltë duke u zhveshur edhe ai.

 

KËSHILLA TË NGJASHME

TË TJERA

Shtatzënë në kohë coronavirusi: Ç’duhet të dini

Shtatzënia në kohë pandemie, sigurisht që shoqërohet me frikë dhe dilema më të mëdha se ato në kohëra normale Shumë vajza/gra presin të sjellin në jetë fëmijët e tyre në një kohë kur e gjithë bota është izoluar nga frika e përhapjes së coronavirusit. Edhe në vende shumë të zhvilluara shtatzënat po konsiderojnë sërish lindjen nga shtëpia për të shmangur një...