Home Modë & Estetikë Parfumi i ri ‘Roberto Cavalli’ magjeps

Parfumi i ri ‘Roberto Cavalli’ magjeps

Parfumi i ri i Roberto Cavallit ofron ndjeshmëri femërore dhe sensualitet me aromën e këndshme.

Ky parfum i takon ‘familjes së luleve’, ndërsa bëhet fjalë për një aromë të fortë, të cilën ia jep përmbajtja nga biberi i kuq që karakterit femëror i jep burim dhe fuqi natyrore.

Parfumi është sensual dhe përmes aromës mahnitëse të lules së portokallit zbulon thelbin femëror. /Telegrafi/

TË TJERA

Rreziqet e fshehura të proteinës pudër

Mund të përmbaj sheqer, kalori dhe kimikate toksike. Të gjithë të pasionuarit pas palestrës në ndonjë pikë vendosën të kthehen drejtë proteinës pudër për rezultate më të mira dhe të shpejta në përmirësimin e shëndetit. Kjo pasi që proteina është esenciale për të formësuar dhe mbajtur në formë muskujt, për të forcuar eshtrat, për të rritur energjinë etj. Shumë të rritur nuk...