Home Modë & Estetikë Pastroni fytyrën me këtë produkt

Pastroni fytyrën me këtë produkt

Pastroni fytyrën me këtë produktSipas një artikulli në Daily News, produkti i quajtur Hallo FAB Caffeine Matcha Wake Up Wipes është më i miri në largimin e pisllëkut, grimit dhe yndyrës së tepruar në fytyrën tuaj.

Të përbëra nga çaji i gjelbër dhe losionet, këto palloma janë të buta dhe të përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës.

Ju mund t’i përdorni këto palloma në çdo orë të ditës dhe në çdo situatë.

KËSHILLA TË NGJASHME

TË TJERA

Ja pse nuk duhet të hani banane me stomakun bosh

Shpesh në mëngjes që të mos dalim me stomakun bosh nga shtëpia, marrim një banane, që na tingëllon si opsioni i përsosur. Është e shëndetshme, ushqyese dhe do të japë energji, që për mëngjes është shumë e nevojshme. Mirëpo, sipas nutricionistëve, çuditërisht, banania është një nga ushqimet më të këqija për t’u konsumuar për vaktin e mëngjesit. Pavarësisht se përmbajnë kalium,...