Home Këshilla Seksuale Per ciftet, me mire fjetje ne shtreter te vecante

Per ciftet, me mire fjetje ne shtreter te vecante


Per ciftet, me mire fjetje ne shtreter te vecante Te flesh vetem te ben me mire se sa te flesh me partnerin.

Nje ekspert britanik, i cili ka krijuar “laboratorin e gjumit”, thote se studimet e kryera ne 40 cifte nga mosha 20 deri ne 59 vjec, nxorren konkluzionin se te fjeturit ne shtreter te ndryshem eshte zgjidhja me e mire per te patur nje gjume te qete.

Nje gjume i trazuar dhe me probleme shkakton depresion dhe shqetesime kardiake.

TË TJERA

Çfarë duhet të dini që të parandaloni sëmundjen e diabetit

Simptomat më klasike të diabetit janë lodhja, urinimi i shtuar, etja dhe uria e tepruar. Por ka edhe disa simptoma të tjera që mund të jenë shenja paralajmëruese, që janë më pak të dukshme. Periodontiti Periodontiti është një sëmundje e mishrave të dhëmbëve, që mund të shkaktojë lirimin ose rënien e tyre. Kjo sëmundje është dy deri në tre herë më e...