Pija që largon yndyrën e barkut duke fjetur

Dëshironi të humbisni shpejt, lehtë dhe natyrshëm dhjamin që grumbullohet rreth barkut?
Dietologët këshillojnë këtë recetë natyrale, e cilësuar tepër efikase.

Këtë përzierje duhet ta pini rregullisht, para se të shkoni për të fjetur dhe të shikoni si yndyra në bark do të zhduket gradualisht.

Përbërësit:

1 kastravec;

Një tufë majdanoz;

1 lugë xhenxhefil pluhur ;

½ Limon ;

1/3 filxhan ujë.

Përgatitja:

Vendosni përbërësit në një frulator të përzihen mirë me njëri-tjetrin. Më pas konsumojeni çdo ditë, para se të shkoni për të fjetur. Do të shikoni rezultatet e para që javën e parë të përdorimit! Këshillohet që ta konsumoni të paktën për 1 muaj.