Pije që përmirëson funksionin e mëlçisë

Pije që përmirëson funksionin e mëlçisëKjo pije do të përmirësojë mëlçinë duke shpejtuar metabolizmin tuaj dhe ndihmuar të humbni në peshë:

Përbërësit:

2 portokalle të qëruara

1 limon me gjithë lëkurë

¼ selino

½ filxhan me gjethe radhiqesh

½ filxhan me majdanoz të freskët

Përgatitja:

Lajini mirë të gjithë përbërësit me sodë buke ose uthull molle.

Vendosini në blender ose mikser dhe përzieni mirë.

Pini direkt pas përgatitjes. Ideale për t’u pirë në mëngjes me stomakun bosh.