Home Këshilla të ndryshme Qëtësoni këmbët tuaja në qumësht dhe sode buke

Qëtësoni këmbët tuaja në qumësht dhe sode buke

Qëtësoni këmbët tuaja në qumësht dhe sode bukeNë mënyrë që të mos shqetësoheni para ditëve para se të vishni ndonjë model të hapur, u’a zbulpjmë këtë dush të lirë për këmbët që ju mund të bëni në shtëpi që sot.

Ndoshta ju nuk do të besoni derisa ta provoni, por kjo ju merr vetëm disa gota qumësht dhe një sode buke.

Detajuar ndiqni këshillat e video, nëse ju dëshironi që të keni këmbët e pastërta dhe delikate:

TË TJERA

Rreziqet e fshehura të proteinës pudër

Mund të përmbaj sheqer, kalori dhe kimikate toksike. Të gjithë të pasionuarit pas palestrës në ndonjë pikë vendosën të kthehen drejtë proteinës pudër për rezultate më të mira dhe të shpejta në përmirësimin e shëndetit. Kjo pasi që proteina është esenciale për të formësuar dhe mbajtur në formë muskujt, për të forcuar eshtrat, për të rritur energjinë etj. Shumë të rritur nuk...