Home Modë & Estetikë Rimmeli vjen ne treg me maskarën e re “Wonderfull Wake Me Up”

Rimmeli vjen ne treg me maskarën e re “Wonderfull Wake Me Up”

Rimmeli vjen ne treg me maskarën e re “Wonderfull Wake Me Up” Zgjohuni me një pamje të mrekullueshme dhe sy të theksuar.Bëni alarmin tuaj! Është koha për tu zgjuar me sy plot energji! Rimmel London prezanton maskarën e re që t’ju ndihmojë të zgjoheni nga pamja e përgjumur.

Maskara e re “Wonderfull Wake Me Up” me vitamina dhe ekstrakt trangulli i bën qerpikët voluminoze dhe të valëvitura, i ngrit dhe rrit ato. Sytë duken të revitalizuar dhe plot energji. Me të vërtetë ju freskon sytë dhe ju largon nga pamja e lodhshme!

Mos u shqetësoni për mungesën e gjumit. Pa marrë parasysh se sa orë gjumë keni pasur, zgjohuni me qerpikë të ngritur dhe ndjehuni të freskuara gjatë tërë ditës. Kjo maskarë rrit volumin e qerpikëve, në mënyrë të përsosur fsheh shenjat nga mbrëmja e kaluar. Formula e saj ekskluzive me vitamina dhe ekstrakt trangulli, ndihmon qerpikët të mbahen bukur gjatë tërë ditës. Qëllimi është mos të dukeni vetëm të freskëta por të ndjeheni të tilla.

E mira e kësaj qëndron në atë se kjo maskarë përmban brushë precise që formëson qerpikët në mënyrë të përkryer. Është brushë e butë, me fije të holla që lyen lehtë lart e poshtë qerpikët duke dhënë volum të definuar. Shtoni në grimin tuaj këtë lloj maskare dhe bëjeni rutinë për çdo mëngjes, me paketimin e gjelbër.

Kate Moss është ambasador i përkryer i kësaj lloj maskare. Kate punon në një kampanjë televizive e cila është shtrirë në një jastëk dhe pyet nëse ne jemi “Gati për tu zgjuar”? përgjigja është padyshim PO! Tërësisht emocionuese!

Bëjeni këtë si thirrjen tuaj për tu zgjuar! Hapni sytë me maskarën më të re nga Rimmel “Wake Me Up” që është voluminoze, për rritje dhe ngritje të qerpikëve si dhe përmabn vitamina dhe ekstrakt të trangullit.

Me anë të kësaj maskare, sytë tuaj qëndrojnë të freskët dhe të mahnitshëm në gjatësi, është me të vërtetë hapëse e syve! Formula ekskluzive me vitamina dhe ekstrakt trangulli ndihmon që qerpikët të jenë në formë gjatë gjithë ditës dhe të përmbajnë aromë freskuese. Është një nxitës i vërtetë për energji mëngjesore dhe gjithashtu i përshtatshëm për sy të ndjeshëm.

KËSHILLA TË NGJASHME

TË TJERA

Përfitimet shëndetësore të ujit të arrës së kokosit

Vitet e fundit, uji i kokosit është bërë një pije shumë e famshme. Është i shijshëm, freskues dhe gjithashtu i mirë për shëndetin tuaj. Për më tepër, është i ngarkuar me disa lëndë ushqyese të rëndësishme, përfshirë mineralet që shumica e njerëzve nuk i marrin sa duhet. Më poshtë gjeni disa nga përfitimet shëndetësore të ujit të arrës së kokosit. Mund të ketë...