Home Modë & Estetikë Shampo me kamomil për flokë me shkëlqim

Shampo me kamomil për flokë me shkëlqim

Shampo me kamomil për flokë me shkëlqimKamomili i shton shkëlqimin flokëve tuaj dhe qetëson skalpin e kokës.

Kjo shampo thekson gjithashtu ngjyrën për flokët e verdhë.

Çfarë do ju duhet:
-4 bustina çaji kamomil
-½ filxhan ujë të valuar
-½ filxhan me shampo për fëmijë

Udhëzime:
Vendosni bustinat e çajit në një tas me ujë të valuar dhe lëreni të qëndrojë për rreth 30 minuta. Shtoni aty shampon e bebeve dhe lëreni të miksohen me njëra-tjetrën sa më mirë. Aplikojeni në flokë të lagësht.

KËSHILLA TË NGJASHME

TË TJERA

(Disa) ushqime dhe kanceri, kronologjia e një lidhjeje të dyshuar!

U deshën 50 vjet për të kuptuar se stilet e jetesës, në radhë të parë ajo që në pjatë, janë në origjinë të në shumë se gjysmës së tumoreve Për të kujtuar rëndësinë e ndjekjes së një diete korrekte është Shoqata Italiane për Hulumtime të Kancerit (Airc), e cila është kthyer në 2,500 sheshe italiane me iniciativën ‘Portokalli i Shëndetit’. Të...