Home Uncategorized Stile elegante flokësh

Stile elegante flokësh

Stile elegante flokësh.07Për evente speciale, dasma dhe të tjera, ia vlen të hidhni një shikim në këto stile të mrekullueshme elegante për flokët tuaj.

Pavarësisht se a është mbrëmje ku thjeshtë duhet të dukeni elegante, apo dhe ndonjë ‘posh event’, idetë që profesionistët kanë përgatitur për ju, do të ju bëjnë të ndjeheni shumë mirë me veten, si dhe të shkëlqeni në sytë e të gjithëve.

Kemi zgjedhur frizura të ndryshme nga i tërë globi, në mënyrë që të propozojmë më të mirat, për lexueset tona.

 

 

 

 

Stile elegante flokësh.06 Stile elegante flokësh.05 Stile elegante flokësh.04 Stile elegante flokësh.03 Stile elegante flokësh.02 Stile elegante flokësh.01

KËSHILLA TË NGJASHME

TË TJERA

Ja pse nuk duhet të hani banane me stomakun bosh

Shpesh në mëngjes që të mos dalim me stomakun bosh nga shtëpia, marrim një banane, që na tingëllon si opsioni i përsosur. Është e shëndetshme, ushqyese dhe do të japë energji, që për mëngjes është shumë e nevojshme. Mirëpo, sipas nutricionistëve, çuditërisht, banania është një nga ushqimet më të këqija për t’u konsumuar për vaktin e mëngjesit. Pavarësisht se përmbajnë kalium,...