Home Modë & Estetikë Tendencat e pranverës 2017

Tendencat e pranverës 2017

Tendencat e pranverës 2017Pak muaj na ndajnë nga ardhja e pranverës. Së bashku me të vijnë disa tendenca marramendëse.

Me disa prej tyre ndoshta jeni njohur më parë, disa të tjera janë krejtësisht të reja. Është mirë që të filloni të bëni blerjet e këtyre veshjeve për pranverën që vjen, në mënyrë që të mos “vraponi” për blerje menjëherë sapo pranvera të ketë filluar.Më poshtë do të gjeni disa prej trendeve për t’u dukur më “in” këtë pranverë.

Vijat e trasha

Tendencat e pranverës 2017Ngjyrat ushtarake

Tendencat e pranverës 201750 hijet e të verdhës

Tendencat e pranverës 2017Veshjet me një sup jashtë

Tendencat e pranverës 2017Mëngët e çara

Tendencat e pranverës 2017Bluzat e bardha

Tendencat e pranverës 2017Bluzat e gjera me sup të rënë

Tendencat e pranverës 2017Palltot e gjera

Tendencat e pranverës 2017Rrobëdeshambër

KËSHILLA TË NGJASHME

TË TJERA

Përfitimet shëndetësore të ujit të arrës së kokosit

Vitet e fundit, uji i kokosit është bërë një pije shumë e famshme. Është i shijshëm, freskues dhe gjithashtu i mirë për shëndetin tuaj. Për më tepër, është i ngarkuar me disa lëndë ushqyese të rëndësishme, përfshirë mineralet që shumica e njerëzve nuk i marrin sa duhet. Më poshtë gjeni disa nga përfitimet shëndetësore të ujit të arrës së kokosit. Mund të ketë...