Home Këshilla të ndryshme Vajza që ka 100 operacione plastike në trupin e saj~

Vajza që ka 100 operacione plastike në trupin e saj~

Trupit të saj tani i mungojnë 6 brinjë pasi që i ka larguar për të fituar një stomak më të ngushtë.

Operacioni më ekstrem ka qenë edhe ndryshimi i ngjyrës së syve. Së fundmi ajo ka zmadhuar buzët dhe të pasmet.

Këto ndryshime drastike kanë ndikuar që Pixee të mos ngjasojë aspak me të motrën.

Prindërit e saj kanë thënë se nuk e kuptojnë shumë mirë arsyen pse vajza e tyre është e prirë të bëjë operacione estetike por tani kanë arritur në atë pikë që ta kuptojnë dhe t’i dhurojnë lirinë që ajo meriton.

 

KËSHILLA TË NGJASHME

TË TJERA

Ja pse nuk duhet të hani banane me stomakun bosh

Shpesh në mëngjes që të mos dalim me stomakun bosh nga shtëpia, marrim një banane, që na tingëllon si opsioni i përsosur. Është e shëndetshme, ushqyese dhe do të japë energji, që për mëngjes është shumë e nevojshme. Mirëpo, sipas nutricionistëve, çuditërisht, banania është një nga ushqimet më të këqija për t’u konsumuar për vaktin e mëngjesit. Pavarësisht se përmbajnë kalium,...