Home Ushqim Vera e pare pa alkool

Vera e pare pa alkool

Vera e pare pa alkoolMberrin Winezero, vera e pare pa alkool. Prejardhja eshte nga Spanja dhe lajmin e beri te ditur Unioni Kombetar i Konsumatoreve.

Megjithate mbetet e diskutueshme vlera e kesaj vere dhe nese behet fjale per nje produkt kualiteti.

Fushata promovuese ka nisur ne Itali dhe i takon diteve ne vijim per te pare nese kjo vere ia vlen te konsumohet dhe nese ka te njejtat benefite si vera me alkool.Nje gote vere ne ditje eshte shume e mire per shendetin.

KËSHILLA TË NGJASHME

TË TJERA

Shtatë ushqime për pastrimin rrënjësor të mushkërive

Përkujdesja për mushkëritë është një hap i shkëlqyer që mundëson mbrojtjen nga sëmundjet e ndryshme. Në këtë artikull do të mësoni për 7 ushqimet që pastrojnë dhe detoksifikojnë këtë organ të rëndësishëm. Çaji Jeshil Ekspertët rekomandojnë pirjen e një filxhani të ngrohtë me çaj jeshil përpara gjumit. Kjo do të ndihmojë të pastroni organizmin dhe mushkëritë nga toksinat, por edhe të ruajë shëndetin...