Home Këshilla Seksuale Veshjet me te keqija per te bere seks

Veshjet me te keqija per te bere seks

Midis veshjeve qe nuk duhen kurre te vishen per nje takim sekai jane tutat. Ato nuk ngjallin pasion dhe nuk eshte aspak seksi .

Sigurisht qe eshte e veshtire , nese takimi per seks eshte i rastit, te vishni veshjen intime me te mire.Ndoshta disa veshje te tilla nuk duhet te vishen kurre ,thjeshte per komoditetin e tyre.

Persa i perket kepuceve , kurre kepucet e tenisit ose te gjimnastikes pa çorap. Ti hiqni pas nje takimi , pasi i keni mbajtur te veshura gjithe diten . Asnje nuk angazhohet ne seks , ku ne kete rast femres i mbajne ere kembet.

Gjithashtu duhet te beni kujdes me disa veshje intime , te cilat mund te jene komode kur jeni me menstruacione ose per te mbuluar barkut per tu dukur sa me mire me fustanin e preferuar.

Por si do qofte reagimi i mashkullit përballe jush nuk mund te jete nje nga me te mirat : i cili duhet te eksitohet me nje femer e cila nuk kujdeset per pamjen e saj.

Midis veshjeve qe nuk i bejne mire seksit jane t-shirt e vjetra te bardha, ndoshta dhe te zverdhura, domethene veshje te cilat kur i shikon nuk te terheqiin fare.Mjafton qe te përdorni pak imagjinaten ; nje mashkull seksi ju afrohet dhe ju propozon qe te dilni bashke. Ne kete rast e njihni mire dhe ndoshta përfundoni tek shtëpia e tij. Shqetesimi juaj shkon gjithmonë tek ajo cfare keni veshur…/ikub/

TË TJERA

Rreziqet e fshehura të proteinës pudër

Mund të përmbaj sheqer, kalori dhe kimikate toksike. Të gjithë të pasionuarit pas palestrës në ndonjë pikë vendosën të kthehen drejtë proteinës pudër për rezultate më të mira dhe të shpejta në përmirësimin e shëndetit. Kjo pasi që proteina është esenciale për të formësuar dhe mbajtur në formë muskujt, për të forcuar eshtrat, për të rritur energjinë etj. Shumë të rritur nuk...