Home Modë & Estetikë Veshjet me vija janë tendenca e kësaj vere

Veshjet me vija janë tendenca e kësaj vere

Veshjet me vija janë tendenca e kësaj vereKjo është një tendencë që nuk del kurrë nga moda, por që këtë vit gjendet në çdo dyqan.

Ato janë elegante si tek pantallonat por edhe tek veshjet e sipërme; për të mos përmendur aksesorët dhe fustanet.

Veshjet me vija, përcjell Living, janë të përshtatshme për situatat më formale, të tilla si puna ose një drekë e rëndësishme, por është kaq i përshtatshëm edhe për momentet më pak formale si një darkë me miqtë ose një mbrëmje në klub.

KËSHILLA TË NGJASHME

TË TJERA

Arsyet përse ju lotojnë sytë, zgjidhjet për secilin rast

Lotët janë të rëndësishëm për shëndetin e syve. Ato i lubrifikojnë ato, i ushqejnë dhe mbrojnë shëndetin e tyre. Lotët përbëhen nga uji, sekrecione të ndryshme, vajra yndyrorë dhe mbi 1,500 proteina të ndryshme. Shkarkimi i tyre nëpërmjet të qarës është shumë e shëndetshme për organizmin. Lotët prodhohen nga gjendrat sipër syve dhe nën qepalla. Një ndër funksionet e tjera...