Home Modë & Estetikë Vëthët, këtë pranverë janë gurë të çmuar

Vëthët, këtë pranverë janë gurë të çmuar

Vëthët, këtë pranverë janë gurë të çmuarPlotësojnë në perfeksion edhe veshjet më të thjeshta, duke i dhënë dritë fytyrës dhe duke dhënë veçanti edhe kur visheni qoftë dhe me xhinse. Vëthët nuk janë kot mes bizhuterive më të dashura të femrave.

Tendencat e pranverës flasin qartë: protagonistë të modeleve janë diamantët, zafiri, rubini dhe gurët e ngjyrosur. Zgjedhja mes shumë modeleve është e juaja.

E rëndësishme është që të jenë të çmuar. Shfletoni galerinë dhe ëndërroni bashkë me ne!

TË TJERA

Rreziqet e fshehura të proteinës pudër

Mund të përmbaj sheqer, kalori dhe kimikate toksike. Të gjithë të pasionuarit pas palestrës në ndonjë pikë vendosën të kthehen drejtë proteinës pudër për rezultate më të mira dhe të shpejta në përmirësimin e shëndetit. Kjo pasi që proteina është esenciale për të formësuar dhe mbajtur në formë muskujt, për të forcuar eshtrat, për të rritur energjinë etj. Shumë të rritur nuk...