Home Modë & Estetikë Xhaketa me stil

Xhaketa me stil

Ju sigurisht që e vënë re se sa xhaketat janë moderne, veçanërisht këtë dimër. Praktike dhe elegante, xhaketat përshtaten shkëlqyeshëm me çdo kombinim.

Çdo femër do të donte një xhaketë që i nxjerr në pah siluetën dhe e bën të duket më e hollë. Por e rëndësishme është që të bësh kujdes me përmasat. Sepse edhe xhaketa reflekton personalitetin dhe stilin tënd.

Ralph Lauren e Jil Sander Michael Kors Emporio Armani Calvin Klein dhe Balvan biznesit i kanë ofruar hijeshi të sofistikuar, por edhe detaje glamuroze mjaft të kushtueshme. /Telegrafi/

KËSHILLA TË NGJASHME

TË TJERA

Sallata marule, aleatja më e mirë për t’u dobësuar, lehtësuar stresin dhe për të fjetur 8 orë rresht

Është mbretëresha e sallatave, por është gjithashtu një burim i shkëlqyeshëm i ushqyesve dhe ofron përfitime të shumta shëndetësore: kjo është arsyeja pse sallata marule nuk duhet të mungojnë në dietën tuaj. Pavarësisht se konsumohet shpesh për dietë, sallata marule është në të vërtetë një ushqim me veti të shumta terapeutike. Sallata marule është në dispozicion gjatë gjithë vitit, me...